• i

İzmir Girişimcilik Zirvesi 2019'a Kayıtlar Başladı

İzmir Ticaret Odası’nın, İzmir'in inovasyon ve girişimcilik kentine dönüşümü vizyonu doğrultusunda; ülkemizi bu alanlarda uluslararası düzeyde başarı ile temsil eden kişilerin yenilikçi ve yaratıcı başarı hikayelerinin İzmir girişimcilik ve inovasyon ekosistemi ile paylaşılması konusuna büyük önem vermekteyiz.

Bu anlayışla; İzmir Ticaret Odası tarafınca 16 Temmuz 2019 Salı günü 16.00-21.00 saatleri arasında İzmir Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi'nde düzenlenecek olan “İzmir Girişimcilik Zirvesi 2019” etkinliğinde Samumed Kurucusu Osman Kibar, Eczacıbaşı ve Zorlu Yönetim Kurulu Üyesi, TÜSİAD Silikon Vadisi Ağı Başkanı Ayşegül İldeniz başarı hikayelerini paylaşacak ve ardından etkinlik piyanist bestekar Fazıl Say'ın konseri ile devam edecektir.

İzmir doğumlu olan Osman Kibar'ın kurduğu Samumed, biyoteknoloji alanında faaliyet gösteren, yaşlanmayı yavaşlatması, hatta tersine çevirmesi konularındaki çalışmalar ile tanınan bir girişim olup Business Insider tarafından dünyanın en yüksek şirket değerlemeleri liginde gösterilmektedir.

Yine bir İzmirli olan Ayşegül İldeniz, Silikon Vadisi'nde inovasyon, nesnelerin interneti, dijital dönüşüm üzerine çalışmalar yapmış, teknolojinin bilinmediği ülkelerde teknolojinin yaygınlaşması için çalışmalar yürütmüştür.

Piyanist bestekar Fazıl Say ise; beş kıtada etkinliklerini sürdürmekte olan, günümüzün önde gelen şef ve orkestralarının eşliğinde konserler veren, uluslararası düzeyde resitaller sunan bir müzik dehasıdır.

LCV: Etkinliğe kayıt olmak için www.izto.org.tr/tr/girisimcilikzirvesi linkinde yer alan formu doldurmanızı rica ederiz.


59 görüntüleme2 yorum
MENÜ
İLETİŞİM

ieutto@ieu.edu.tr

Tel: +90 232 488 8251

Sakarya Cad. No.156 35330 Balçova – İzmir, Türkiye

SOSYAL MEDYA
  • Beyaz YouTube Simgesi
  • Beyaz LinkedIn Simge
  • Instagram - Beyaz Çember
  • Heyecan - Beyaz Çember
  • Facebook - Beyaz Çember

© 2019 İzmir Ekonomi Üniversitesi - Teknoloji Transfer Ofisi